FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

HAKKIMIZDA

Vizyon ve Misyonumuz

Yepyeni Mobilya, 1982 yılından beri orman ürünleri sektöründe yer alan ŞEN KARDEŞLER MOBİLYA tarafından 2009 yılında kurulmuştur.  Yepyeni Mobilya, minimalist ahşap ve modüler mobilyalar üreten ve satışını yapmakta olan bir markadır.

Amacımız, alışılagelmiş mdf-lam ve yonga levhadan üretilen modüler mobilyalardan farklı olarak, kaliteli, minimalist, ahşap, modüler mobilyalar üretmektir.

Yepyeni Mobilya’dan aldığınız ürünler yonga levhadan üretilen modüler mobilyalar ve bazı özel yapılan ürünler defalarca sökülüp birleştirilmeye uygundur. Her birleştirmede ilk günkü sağlamlığını koruyabildiğinden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Ufak metrekare ev ve ofisleriniz için uygun olan ürünlerimiz boş alana ihtiyaç duyulduğunda veya bir yerden başka bir yere taşınmak istendiğinde parçalara ayrılabilir, işiniz bittiğinde tekrar birleştirip kullanmaya devam edebilirsiniz ve bu işlem sadece dakikalarınızı alır.

Ürünlerimiz tamamen yerli malzemeden, Türk usta ve esnaflarımızın becerileri ile üretilmiş ve paketlenmiştir.

Umuyoruz ki, hayatlarınızı kolaylaştırmak için ürettiğimiz bu ürünleri sizlerde bizler kadar severek kullanırsınız.

Hayal gücümüzü ve limitlerimizi zorlayarak, önümüzdeki günlerde sizlere daha farklı ürünler sunabilmek adına şimdiden çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Yepyeni Mobilya

TOP

Şimdi Ara

Görüşmeye Başla
1
Nasıl yardımcı ola bilirim?
Merhaba ben Göksu
Merak ettiklerinizi hemen bana sorabilirsiniz.